ABC Rendist auto broneerimine

ABC Rent autorent » Autorent » Kasulik teada » Broneerimine


1. RENDIAUTO VALIK

ABC Rent auto broneerimiseks valige esmalt sõiduki klass
A1 - väike sõiduauto
A2 - keskmine sõiduauto
A3 - suur sõiduauto
B - mahtuniversaal ja väikebuss
C - linnamaastur
E - elektri- ja hübriidsõidukid
K1 - väike kaubik
K2 - keskmine kaubik
K3 - suur kaubik
P - premium sõiduauto

ABC Rent Eesti AS jätab endale õiguse vahetada auto samaväärse või kõrgema taseme sõiduki vastu, kui meist olenematutel põhjustel ei saa me pakkuda valitud sõidukit. 

2. AJA JA KOHA VALIK

Lehe paremal servas olevatelt väljadelt valige Teile sobilik aeg ja koht. Märkige, kas autorendilepingut soovite sõlmida eraisikuna või juriidilise isikuna.
Järgnevale lehele liikumiseks klikake väljale "KONTROLLI SAADAVUST".


3. RENTNIK

ABC Rendist sõiduki rentimiseks tuleb täita kõik Rentniku kontaktisiku väljad sõltumata, kas olete Rentniku kontaktisik või soovite ise autot rentida. Lisaks Rentniku kontaktandmetele peate täitma ka juhilubade väljad - juhilubade numbrid omavad suurt tähtsust korrektse autorendilepingu sõlmimisel ja broneeringu lõpetamisel. 
NB! Vaid korrektselt täidetud väljade korral pääsete kinnitama soovitud autorendi broneeringut.


4. RENTNIKU KONTAKTISIK

Rentniku kontaktisiku andmed täidetakse automaatselt Rentniku andmetega. Kui Rentniku kontaktisik ei ole sama, mis Rentnik, saate selles etapis andmeid muuta.


5. JUHID

Järgnevalt saate soovi korral lisada lisajuhi. Lisaks kontaktandmetele peate lisama juhiloa numbri ja juhiloa kehtivuse lõpu.


6. LISATEENUSED

ABC Rent võimaldab renditava sõiduki varustusse lisada suusabokse, turvatoole, navigatsiooniseadmeid jne... 
Kui soovite hinnapakkumist, klikkige väljale "LAE ALLA". Kui soovite jätkata broneeringuga, klikkige väljale "EDASI".


7. ANDMETE KONTROLL

Sellel lehel kontrollige veelkord kõik sisestatud andmed ja lugege autorendilepingu tingimusi. Rendilepingu tingimused on saadaval ka alamlehel "Kasulik teada. Üldtingimused". Edasi liikumiseks märgistage väli "Jah, nõustun rendilepingu tingimustega" ja klikkige väljal "EDASI".


8. AUTORENDI BRONEERINGU KINNITAMINE

Jõudsite autorendi viimasele tasandile, kust saate broneeringu kinnituseks maksta ning Teie broneering on 100% tagatud makse kinnitamise hetkest. Palun tutvuge maksmistingimuste ja juhistega alamlehel "Kasulik teada. Maksmine".

Kõik dokumendid - hinnapakkumine, autorendileping ja arve on allalaetavad kuni broneeringu lõpuni. Peale broneeringu lõppu saadetakse need Teile e-mailile ja Te saate neid vajadusel välja trükkida.


Edukat broneerimist!

ABC Rent Eesti autorent

Mine autot rentima>